Koncert „Od Serca do Serca” 26-go listopada 2017 r.”

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami popołudnia  w niedzielę 26-go listopada. Tego dnia o  godz. 17-ej.  w PROMKultury Saska Kępa odbędzie się coroczny charytatywny koncert „Od Serca do Serca”. Wystąpi znana i lubiana Warszawska Orkiestra Sentymentalna, będzie loteria fantowa,  kiermasz świąteczny oraz poczęstunek.

Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół przenoszący słuchaczy do czasów, w których królowały przeboje Adama Astona, Henryka Warsa czy Jerzego Petersburskiego. Grupa powstała z zamiłowania do dawnych, przedwojennych melodii i piosenek. Kontynuuje tradycję rewiowych wykonań utworów tanecznych i sentymentalnych zachowując przy tym ich naturalny i ponadczasowy czar.

Cały dochód z tej imprezy (cegiełki w wys. 50,- zł od osoby,  loteria fantowa   oraz kiermasz) przeznaczamy na budowę domu dla dorosłych, a  pozbawionych opieki swoich bliskich, podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Szczawnicy. Stowarzyszenie to jest od wielu lat pod naszą opieką. Budowa nowego domu to ogromne i trudne zadanie, ale ze wszech miar słuszne i potrzebne.

Zachęcamy do  wspierania   Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Nr konta bankowego: 97 8817 0000 2001 0020 4280 0001